BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

  • Ofis ve ev mobilyaları üretim ve satışında uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı, yenilikçi atılımları ve uluslararası vizyonu ile, sektörünün iddialı ve önde gelen firması olan tanınmış bir markadır.
  • WILLOWY'nin yıllara dayanan yurtiçi, yurtdışı satış ve pazarlama deneyimlerinin , Bursa / İnegöl ‘de kurulan modern tesislerinde üretime dönüşmesi ile WILLOWY markası doğmuştur.
  • Kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışı ile yükselen markasının arkasında , bireysel üretkenliği ön plana çıkaran ve ekip çalışmasının gücüne inanan, yenilikçi çözümler sunan, sahip olduğu uluslararası vizyon ile geleceğin çalışma ve yaşama alanlarını bugünden tasarlamayı amaçlayan dinamik ve girişimci bir takım ruhu bulunmaktadır.
  • Üretimde çevreye duyarlı, ergonomik ve fonksiyonel tasarımlarla , insan odaklı ürünler sunmayı en önemli amaç edinmiş olan grubumuz , uluslararası arenada tanınmış markası WILLOWY’nin gördüğü ilgi ve tercihin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.
  • Yurtiçinde ve Uluslar arası pazarlarda, yenilikçi ve özgün tasarımları ile tanınan WILLOWY, mobilya dünyasının merkezi İnegöl’ deki modern Fabrikası ve Bursa ve İnegöl’deki mağazaları yanında, Yurtdışında üç ayrı ülkenin başkent ve büyük şehirlerindeki showroom ve satış mağazalarında sunduğu ürünleri ile dünya çapında aranan ve tercih edilen bir marka olmuştur.
  • WILLOWY genç ve dinamik yapısı , kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışı ile bugünlere gelmesinde gösterdiği dinamizmi , hedeflerine ulaşmak için gösterdiği kararlılıkla, sektöründe öncü olma başarısının sorumluluğu içinde hizmete ve yoluna devam etmektedir.
İLETİŞİM FORMU

Bize Yazın